Vytlačené zo stránky www.mmsoft.sk


Euro Kalkulačka nová verzia

Správy 11.12.2008

Od 1. januára budú obchody pri nákupe prijímať platbu v SKK aj Eurách, výdavok už ale musí byť v Eurách. Nová verzia kalkulačky tento prepočet vykoná automaticky a zobrazí sumu výdavku v mene EURO aj pri kombinovanej platbe.

Popis programu

Nová verzia Euro kalkulačky je rozdelená na dve časti. V spodnej je dostupná stále klasická Euro kalkulačka, ktorá umožňuje prepočet zo sumy v SKK na EUR a naopak podľa konverzného kurzu (dostupná stále ako bezplatná verzia). Popis tejto kalkulačky sa zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

euro kalkulacka

Horná časť obsahuje vylepšenie kalkulačky a to doplnenie výpočtu výdavku v Eurách pre zadanú kombinovanú platbu za nákup v SKK a aj v mene Euro.

Do prvého políčka (s textomNákup (EUR)) sa zapíše suma nákupu v Eurách. Ďalšie dve políčka s názvom "Platba (SKK)" a "Platba (EUR)" sú určené pre zapísanie kombinovanej platby v korunách a v eurách. Nižšie sa zobrazí suma výdavku alebo potrebného doplatku za nákup v mene EUR.

Na prepínanie sa medzi jednotlivými políčkami sa používa klávesa TAB, po kliknutí na tlačidlo "Nový nákup" sa zadané údaje vymažú a aktivuje sa okienko pre zadanie sumy nákupu. Kalkulačku teda môžete jednoducho ovládať prepínaním pomocou tlačidla TAB a v momente keď je označené tlačidlo "Nový nákup" stačí potvrdiť klávesou ENTER a tým sa kalkulačka pripraví na prepočet nového nákupu a vymaže zadané údaje.

Ak v prípade výberu tlačidla "Nový nákup" kliknete znovu na tlačidlo TAB a nie na ENTER tak sa tiež aktivuje políčko pre zdanie nového nákupu ale bez vymazania zadaných údajov.

Ako objednať?

Cena tejto verzie kalkulačky je stanovená na 120,5 Sk / 4 Eur (Konverzný kurz 1 Sk = 30,126 Eur)

V prípade záujmu si môžete program objednať na mailovej adrese eurokalkulacka@mmsoft.sk

Nezabudnite priložiť Vaše údaje pre vystavenie faktúry (Meno, adresa, v prípade firiem aj IČO a DIČ). Po obdržaní objednávky Vám bude zaslaný mail s číslom účtu, variabilným symbolom a sumou pre úhradu. Po obdržaní platby dostane do mailu licenčné číslo.

Kde nájdete inštalátor programu?

Inštalátor programu je v sekcii "Download" alebo po kliknutí na tento odkaz. Názov programu je Euro kalkulačka2.


(c) mMSoft, Ing. Michal Mikuláš, Všetky práva vyhradené.
Tento materiál je možné tlačiť len pre svoju vlastnú súkromnú potrebu bez toho, aby ste ich ďalej distribuovali.

Vytlačené zo stránky www.mmsoft.sk

NAJ.sk